/, Prasa, Strona Główna/Kontenerowiec MSC ZOE stracił 270 kontenerów podczas sztormu na Morzu Północnym.

Kontenerowiec MSC ZOE stracił 270 kontenerów podczas sztormu na Morzu Północnym.

Mega stracił około 270 kontenerów w nocy 1 stycznia – 2 stycznia na Morzu Północnym przy złej pogodzie, na północ od Borkum w Niemczech. Prądy morskie zniosły je na holenderskie wybrzeże.

Znajduje się tam 18 kontenerów, 7 kontenerów zostało wyrzuconych na brzeg wzdłuż holenderskiego wybrzeża w rejonie i , a ich zawartość jest rozrzucona wzdłuż brzegu, mówi się głównie o częściach samochodowych i zabawkach.  Straż przybrzeżna ostrzega jednak, że część ładunku stanowią substancje toksyczne…

z niebezpiecznymi ładunkami nie zostały jeszcze zlokalizowane. Tymczasem MSC ZOE powoli porusza się w kierunku północnym, podobno próbuje ocenić liczbę zagubionych kontenerów i prawdopodobnie inne szkody.

Więcej informacji oraz zdjęć znajdziecie na Twitter pod hashtagiem #vlieland oraz #Terschelling

Photo by kees torn on Visualhunt.com / CC BY-SA

Przeczytaj również:

Od |2019-01-03T00:28:05+02:00Styczeń 3rd, 2019|Kategorie:|Tagi: , , , , , , , , , , , , |0 komentarzy

O Autorze:

Rafał
Kierowca zawodowy w transporcie międzynarodowym. Obecnie od kilku lat (cysterny / kontenery spożywcze oraz chemiczne ADR). Doświadczenie zawodowe w transporcie międzynarodowym obejmującym kierunki: PL, CZ, SK, SLO, LT, LV, EST, D, A, H, HR, RO, BG, I, E, F, MC, NL, B, L, UK, IRL, DK, S, N, FIN, RUS, UA.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o