Jeśli chodzi o wysokość i wyliczenia zarobków kierowców zawodowych to do tej kwestii należy podchodzić indywidualnie. Na zarobki netto kierowcy w branży transportowej składa się wiele czynników takich jak, podstawa pensji, dodatki, premie oraz diety strefowe. Poniżej natomiast zamieszczam tabelę w której możecie podejrzeć jak to wygląda jeśli chodzi o przepracowane tygodnie oraz wolne dni w skali roku w sytuacji gdy pracujemy jako kierowca zawodowy w systemie tygodniowym.

Mam nadzieję że tabela przyda się niejednemu kierowcy i rozwiąże jeden z problemów poruszany często podczas parkingowych dyskusji 🙂

Szerokości, przyczepności…

Podziel się z innymi kierowcami:

Kabina, kawa i coś, co oderwie myśli od tachografu – jeśli tu zaglądasz, to wiesz, o co chodzi.

Masz ochotę dorzucić się na kawę za ten wpis albo po prostu doceniasz to, co robię? Będzie mi miło – w trasie każda kawa smakuje lepiej 😉☕

Szerokości, przyczepności i spokojnych kilometrów! 🚛💨

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kierowca zawodowy w transporcie międzynarodowym. Cysterny, kontenery liquid, kontenery morskie 20ft, 40ft, spożywcze oraz chemiczne ADR. Doświadczenie zawodowe w transporcie międzynarodowym obejmującym kierunki: PL, CZ, SK, SLO, LT, LV, EST, D, A, H, HR, RO, BG, I, E, F, MC, NL, B, L, UK, IRL, DK, S, N, FIN, RUS, UA.

3 komentarze

  1. Tomasz W 7 lutego 2023 w 19:27- Odpowiedz

    O a ja właśnie się zastanawiałem ostatnio nad tym. Dyskusja była z kolegami w którym systemie najwięcej można zarobić. Fajna ściągawka dzięki!

  2. Marcelek 21 grudnia 2020 w 18:09- Odpowiedz

    Ciekawa sugestia z tą tabelą. Już podsyłam link znajomemu kierowcy. Pozdrawiam 🙂

  3. Arek 19 lutego 2020 w 08:10- Odpowiedz

    Przydatna tabela. Browarek się należy 🙂

Zostaw komentarz