Mamy już nowy rok, ale na prezenty zawsze jest czas 🙂

Zapraszam do udziału w konkursie gdzie możecie otrzymać ode mnie kilka przydatnych gadżetów dla , natomiast od Poland słuchawkę solarną NAVITEL SOLAR CAR BT, której opis znajdziecie TUTAJ.

Aby wziąć udział w konkursie:

odpowiedz na 2 pytania:

  1. W którym roku została założona firma NAVITEL ?
  2. NAVITEL to dostawca wiodących rozwiązań na jakim rynku ?

nie zapomnij polubić i udostępnić 😉 na facebook profile truckeronroad.com oraz Navitel Poland

prześlij swoją odpowiedź poprzez formularz na stronie http://truckeronroad.com/kontakt/

nie zapomnij w formularzu o podaniu e-maila (wymagany do weryfikacji oraz kontaktu ze zwycięzcą).

Pierwsze dwie osoby które wykonają poprawnie zadanie oraz odpowiedzą na pytanie otrzymają zestaw widoczny na zdjęciu – Notes grupowy Kierowcy Cystern na Facebook oraz 3 smycze na klucze od naszych sponsorów SMART ADR Marta Kos-Konopka, 40ton.net – portal o samochodach ciężarowych i dostawczych oraz DKV Euro Service Polska, a od firmy Navitel Poland słuchawkę solarną bluetooth NAVITEL SOLAR CAR BT

Trzecia osoba która poprawnie wykona zadanie i odpowie na pytanie otrzyma Notes grupowy Kierowcy Cystern na Facebook oraz 3 smycze na klucze od naszych sponsorów SMART ADR Marta Kos-Konopka, 40ton.net – portal o samochodach ciężarowych i dostawczych oraz DKV Euro Service Polska.

Na poprawne odpowiedzi czekamy do 11.01.2020 o godz.23:59. Zwycięzców podamy w niedzielę 12.01.2020 w aktualizacji tego wpisu jak i w komentarzu pod wpisem.

Zapraszam do zabawy, szerokości, przyczepności.

Regulamin konkursu

Rozwiązanie konkursu:

Oczywiście firma NAVITEL została założona w roku 2006, i jest dostawcą wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej na całym świecie.

Słuchawki oraz zestaw gadżetów otrzymują Michał Leszczyński oraz Przemysław Kaźmierczak. Notes oraz smycze wędrują do Jakuba Jagiełło. Gratulacje.