Po otwarciu pudełka prezentuje nam się 7″ calowa całkiem zgrabna z dużym wyświetlaczem.

Pomimo swojej wielkości jazda nawet autem osobowym jest dosyć komfortowa. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym Windows CE 6.0 z procesorem Cortex-A7, 800 MHz. W zestawie otrzymujemy dożywotnią aktualizację map dla zakupionej nawigacji, oraz bazę fotoradarów. Co warto podkreślić, uchwyt bardzo dobrze trzyma się szyby. Wyświetlacz działa bez zarzutów i jest czuły. Dla osób które jednak chciałyby używać rysika, znajdą go w schowku umiejscowionym w uchwycie z przyssawką. W komplecie z urządzeniem mamy, uchwyt do szyby, kabel zasilający do gniazda zapalniczki, kabel mini USB, polską instrukcję obsługi, kartę gwarancyjną, oraz etui z materiału do chowania nawigacji. Po pierwszym uruchomieniu warto  nawigację podłączyć do komputera i wykonać aktualizację softu.

Od ubiegłego roku Navitel daje możliwość wyboru trzech alternatywnych tras podczas planowania.  Aktualizacja odbywa się dosyć łatwo. Jeśli ktoś miałby jednak problem, pomocne tutorial’e wideo znajdzie w serwisie YouTube.

Coś co ma zapewne duże znaczenie dla kierowców zawodowych to że nie jest zablokowany i umożliwia instalację własnej ulubionej aplikacji nawigacyjnej.

  

   

Specyfikacja producenta:

Oprograowanie Navitel Navigator


Fabrycznie zainstalowane mapy Albania, Andora, Austria, Białoruś, Belgia, Bułgaria, Bośnia I Hercegowina, Cypr, Czechy, Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Gibraltar, Grecja, Węgry, Islandia, Wyspa Man, Włochy, Kazachstan, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luxemburg, Macedonia, Malta, Mołdawia, Monako, Czarnogóra, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Rosja, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Ukraina, Wielka Brytania, Watykan


Instalacja dodatkowych map: tak
Komunikaty głosowe: tak
Ostrzeżenia o fotoradarach: tak
Obliczanie czasu trasy: tak
Wyświetlacz
Typ ekranu TFT
Rozmiar ekranu 7″
Rozdzielczość 800х480
Ekran dotykowy: tak
Podświetlany wyświetlacz: tak

Ogólne:
System operacyjny Windows CE 6.0
Procesor MStar MSB 2521, Cortex-A7
Częstotliwość procesora 800 МГц
Pamięć RAM 256 MB, DDR3
Karty SD o pojemności do 32 GB
Możliwości połączeń
Mini-USB: tak
3,5 mm Audio Jack: tak
Ładowarka samochodowa 12V: tak
Gwarancja – Okres gwarancji 24 miesiące

Zawartość pudełka:

Osobiste urządzenie nawigacyjne NAVITEL E700
Uchwyt samochodowy
Ładowarka samochodowa 12V
Kabel mini-USB
Rysik
Podręcznik użytkownika
Karta gwarancyjna

Etui materiał – zamszowy woreczek