//Kierowca zawodowy stworzył świetną aplikację na smartfony. Delegacje kierowcy – granice, tankowania, ładunki.

Kierowca zawodowy stworzył świetną aplikację na smartfony. Delegacje kierowcy – granice, tankowania, ładunki.

Aplikacja pozwala na zapisywanie przez kierowców punktów podróży, takich jak granice, tankowania, ładunki, wydatki, promy i wiele innych, generowania z tych zapisanych punktów gotowych raportów rozliczeniowych z wyszczególnionymi tankowaniami, czasem pracy, przekroczonymi granicami i już wkrótce sumą czasu spędzonego w każdym kraju podczas wyjazdu. Kilometry i spalanie wyliczane są automatycznie na raportach. Wszystko wygodnie wyeksportujemy również do formatu PDF.
Głównym celem tej aplikacji jest ułatwienie rozliczeń i skrócenie czasu potrzebnego zarówno na uzupełnianiu danych o przebiegu trasy jak i pracodawcy czasu potrzebnego na analizę i przepracowanie dokumentów – bez konieczności przeglądania dokumentów różnie wypełnionych i pokreślonych. Aplikacja cały czas jest rozwijana, w chwili obecnej jest ona darmowa i nie ma w niej reklam ani żadnych innych haczyków. Co ciekawe aplikacja powstała dzięki zawodowemu C+E  który pracując, w między czasie zaczął uczyć się programowania. Przydatne narzędzie w pracy dla nas kierowców zawodowych które polecam.

O Autorze:

Rafał Pijanowski
Kierowca zawodowy w transporcie międzynarodowym. Obecnie od kilku lat (cysterny / kontenery spożywcze oraz chemiczne ADR). Doświadczenie zawodowe w transporcie międzynarodowym obejmującym kierunki: PL, CZ, SK, SLO, LT, LV, EST, D, A, H, HR, RO, BG, I, E, F, MC, NL, B, L, UK, IRL, DK, S, N, FIN, RUS, UA.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o