W dniu 2 stycznia 2019 rozpoczęło nadawanie przez  RADIO DRIVER

to stworzone przez grupę pozytywnie zakręconych osób. Są wśród nich między innymi dj’e, radiowcy oraz osoby, które branżę transportową znają od podszewki – spedytorzy i byli międzynarodowi. Interaktywne radio przeznaczone przede wszystkim dla kierowców z dala od domu pokonujących tysiące kilometrów aby nam było lepiej!

Zachęcam Was do dzielenia się wszelkimi informacjami dotyczącymi naszej pracy kierowców zawodowych na antenie stacji.

Kontakt do radia:

telefon do radia: +48 65 542 80 20 
e-mail: info@radiodriver.pl 

Radio Driver na facebook: https://www.facebook.com/RADIO-DRIVER-672534443117652/

Na obecną chwilę radia możecie słuchać w player’rze na stronie http://radiodriver.pl/


Trochę informacji od twórców:

Radio Driver jest wynikiem ponad dwuletnich rozmyślań i pracy opartej o doświadczenia życiowe nad serwisem wspomagającym pracę kierowców ciężarówek. Pomysł ewaluował od chęci wsparcia językowego poprzez udostępnienie merytorycznej wiedzy kierowcy ADR z 30 letnim stażem pracy, informowania o aktualnym stanie dróg a skończywszy na chęci umilenia czasu w trakcie wykonywania zawodu kierowcy np. dobrą rozrywką. Radio jako środek przekazu ma za zadanie spinać te wszystkie tematy i jak nam się wydaje powinno być ich dobrym „nośnikiem”.

Naszym celem jest stworzenie czegoś, czego brakowało nam gdy byliśmy na obczyźnie. POLSKIEGO radia, które się nami zainteresuje, które nas wesprze, pomoże, poinformuje o najważniejszych sprawach, które będzie się z nami utożsamiać. Również takiego, które rozbawi i wypełni czas dobra muzyką i rozmową.

Rozwijamy się! Jesteśmy otwarci na naszych słuchaczy ich potrzeby i sugestie, dlatego każdy dzień będzie przynosił nowe pozycje w programie, nowe pomysły i elementy wspomagające kierowców.  Jeżeli uda się przy tym wspólnie ze słuchami stworzyć grupę nawzajem szanujących się i wspierających ludzi to cel zostanie osiągnięty.

My jesteśmy jednymi z Was i chcemy żebyście Wy byli jednymi z nas!
Stwórzcie ten projekt razem z nami!

To nie jest radio dla Was! To jest Wasze radio  – Radio Driver.