/, Muzyka, Prasa, Strona Główna/RADIO DRIVER. Nowe radio dla kierowców zawodowych w trasie.

RADIO DRIVER. Nowe radio dla kierowców zawodowych w trasie.

W dniu 2 stycznia 2019 rozpoczęło nadawanie przez  RADIO DRIVER

Driver to stworzone przez grupę pozytywnie zakręconych osób. Są wśród nich między innymi dj’e, radiowcy oraz osoby, które branżę transportową znają od podszewki – spedytorzy i byli międzynarodowi. Interaktywne przeznaczone przede wszystkim dla kierowców z dala od domu pokonujących tysiące kilometrów aby nam było lepiej!

Zachęcam Was do dzielenia się wszelkimi informacjami dotyczącymi naszej pracy kierowców zawodowych na antenie stacji.

Kontakt do radia:

telefon do radia: +48 65 542 80 20 
e-mail: info@radiodriver.pl 

na facebook: https://www.facebook.com/RADIO-DRIVER-672534443117652/

Na obecną chwilę radia możecie słuchać w player’rze na stronie http://radiodriver.pl/


Trochę informacji od twórców:

Radio Driver jest wynikiem ponad dwuletnich rozmyślań i pracy opartej o doświadczenia życiowe nad serwisem wspomagającym pracę kierowców ciężarówek. Pomysł ewaluował od chęci wsparcia językowego poprzez udostępnienie merytorycznej wiedzy kierowcy ADR z 30 letnim stażem pracy, informowania o aktualnym stanie dróg a skończywszy na chęci umilenia czasu w trakcie wykonywania zawodu kierowcy np. dobrą rozrywką. Radio jako środek przekazu ma za zadanie spinać te wszystkie tematy i jak nam się wydaje powinno być ich dobrym „nośnikiem”.

Naszym celem jest stworzenie czegoś, czego brakowało nam gdy byliśmy na obczyźnie. POLSKIEGO radia, które się nami zainteresuje, które nas wesprze, pomoże, poinformuje o najważniejszych sprawach, które będzie się z nami utożsamiać. Również takiego, które rozbawi i wypełni czas dobra muzyką i rozmową.

Rozwijamy się! Jesteśmy otwarci na naszych słuchaczy ich potrzeby i sugestie, dlatego każdy dzień będzie przynosił nowe pozycje w programie, nowe pomysły i elementy wspomagające kierowców.  Jeżeli uda się przy tym wspólnie ze słuchami stworzyć grupę nawzajem szanujących się i wspierających ludzi to cel zostanie osiągnięty.

My jesteśmy jednymi z Was i chcemy żebyście Wy byli jednymi z nas!
Stwórzcie ten projekt razem z nami!

To nie jest radio dla Was! To jest Wasze radio  – Radio Driver.

O Autorze:

Rafał Pijanowski
Kierowca zawodowy w transporcie międzynarodowym. Obecnie od kilku lat (cysterny / kontenery spożywcze oraz chemiczne ADR). Doświadczenie zawodowe w transporcie międzynarodowym obejmującym kierunki: PL, CZ, SK, SLO, LT, LV, EST, D, A, H, HR, RO, BG, I, E, F, MC, NL, B, L, UK, IRL, DK, S, N, FIN, RUS, UA.

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najciekawszy wątek komentarza
5 Autorzy komentarzy
MiroRafał PijanowskiAgnieszkaGrubyRadek Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Radek
Gość
Radek

Świetna sprawa Na to czekałem. W końcu radio w całości poświęcone nam kierowcom.

Gruby
Gość
Gruby

Radio dopiero wystartowało, a już ma ciekawe informacje dla kierowców. Ja osobiście za granicą z pewnością będę słuchał natomiast na krajówce zapewne zyska wielu słuchaczy bo jak wiemy w roamingu krajowym nie mamy ograniczeń w pakietach internetowych tak jak za granicą. Super sprawa kibicuje aby radyjko się rozwijało ????????

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Radio nie dziala mi ani na telefonie ani w komputerze. co robie nie tak?

Miro
Gość
Miro

Super sprawa. Proszę o informację programową (co o której)