/, Strona Główna/Austria. Autostrada Innsbruck-Bregenz ZAKAZ TRANZYTU. Uwaga na mandaty.

Austria. Autostrada Innsbruck-Bregenz ZAKAZ TRANZYTU. Uwaga na mandaty.

są związane z remontem tunelu oraz wymianą nawierzchni na autostradzie. Na trasie pomiędzy  Innsbruck (autostrada S16) a Bregenz (autostrada A14) obowiązuje zakaz tranzytu dla samochodów ciężarowych.

majacy załadunek lub rozładunek na terenie Austrii jadą bez problemu. Austriacy kontrolują wyrywkowo dokumenty CMR. Kierowca jadący tranzytem np. w kierunku Niemiec, otrzyma w wysokości około 220 euro. Co warto zaznaczyć jadąc od strony Innsbruck nie ma jakichkolwiek informacji. Jedynie już po zjeździe z autostrady na landówkę napotykamy znaki informacyjne. Duże auta muszą przejechać kilka kilometrów do najbliższej stacji paliw aby zawrócić, tam również służby austriackie „ściągają” samochody ciężarówe do kontroli.

   

   

   

Podziękowania za zdjęcie dla kolegi z busa 🙂

 

O Autorze:

Raff
Kierowca zawodowy w transporcie międzynarodowym. Obecnie od kilku lat (cysterny / kontenery spożywcze oraz chemiczne ADR). Doświadczenie zawodowe w transporcie międzynarodowym obejmującym kierunki: PL, CZ, SK, SLO, LT, LV, EST, D, A, H, HR, RO, BG, I, E, F, MC, NL, B, L, UK, IRL, DK, S, N, FIN, RUS, UA.

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
RafałMarekArczi Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Arczi
Gość
Arczi

No i co kolego bez mandatu się nie obeszło?

Marek
Gość
Marek

Jechałem kilka miesięcy temu tamtędy i nic się nie działo. Ale z tego co właśnie też słyszałem od chłopaków to podobno właśnie jakieś są problemy obecnie.