//Dobra muzyka do samochodu. W trasie. Roger Shah – No Boundaries

Dobra muzyka do samochodu. W trasie. Roger Shah – No Boundaries

Kolejna ciekawa płyta którą polecam do słuchania w trasie…    którą tworzy Roger, jest to połączenie melodyjnego dance, , vocal oraz uplifting  dosyć długo kazał czekać na kolejny autorski album…prawie siedem lat.  Prace nad płytą zajęły artyście 3 lata. DJ współpracuje z takimi artystami jak  Paul van Dyk, Armin van Buuren, Above & Beyond, Ferry Corsten, czy DJ-a Tiësto, Sarah MacLachlan, Moya Brennan, Kosheen, Bryan Adams i wielu innych. Przez dwie dekady kariery zaangażował się w ponad 30 projektów muzycznych, tworzył ścieżki dźwiękowe do filmów dokumentalnych i współpracował ze studiem Walta Disneya.
Wiele osób kojarzy go głównie ze wspaniałego chilloutowego projektu oraz energetycznych brzmień trance, jakie serwuje pod swoim imieniem i nazwiskiem.

Roger Pierre Shah to nie tylko doskonały DJ, producent i multiinstrumentalista, ale też właściciel labela Magic Island Records, w którym promuje klimatyczne nagrania rodem z Balearów.

 

Jego ostatni album „Magic Island Vol 8” osiągnął pierwszą dziesiątkę na Itunesie,  # 1 na świecie w Meksyku, Argentynie, Rumunii, #4 w Holandii, #5 w USA i #6 w Niemczech. Współpraca z kolejnymi artystami uplasowała jego singiel na Beatport #1 i po raz drugi w swojej karierze wygrał prestiżową nagrodę ASOT – Tune of the 2016.

Tworzy muzykę pod dwoma szyldami jako  oraz Sunlounger wydając również kompilacje z serii Magic Island (music for balearic people).

   

Atmosferyczny i melodyjny trance w wykonaniu Rogera Shah’a jest to niesamowita dawka emocjonalnej muzyki którą doskonale słucha się podczas jazdy samochodem.

Najnowsze wydawnictwo zabiera nas w  niezwykłą podróż z tropikalnym deep house, elementami ambientu, przeróżnych gatunków, od upliftingu po elementy akustyczne, a nawet orkiestralne…

Instrumenty, aranżacje, oraz styl miksowania – są to elementy które niezaprzeczalnie wyróżniają artystę na tle innych producentów. Nowy podwójny album z licznymi gośćmi to 30 utworów utrzymanych w klimacie balearic. Dwupłytowy materiał `No Boundaries` jest efektem wielu miesięcy spędzonych w studio z utalentowanymi artystami.

Również lista gości zaproszoych do współpracy przy albumie robi wrażenie. Sam Roger poniższe zdjęcie umieścił w tle na swoim profilu facebook.

Poniżej oficjalne wideo jednego z singli z najnowszego albumu oraz do odsłuchu kilka teaser’ów wszystkich utworów umieszczonych na albumie “No boundaries” z serwisu YouTube oraz audio z Spotify.

Miłego odsłuchu i szerokości ????

 

Strona artysty: rogershah.net

O Autorze:

Rafał
Kierowca zawodowy w transporcie międzynarodowym. Obecnie od kilku lat (cysterny / kontenery spożywcze oraz chemiczne ADR). Doświadczenie zawodowe w transporcie międzynarodowym obejmującym kierunki: PL, CZ, SK, SLO, LT, LV, EST, D, A, H, HR, RO, BG, I, E, F, MC, NL, B, L, UK, IRL, DK, S, N, FIN, RUS, UA.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o