Dzięki wsparciu oraz pomocy firmy Marathon International przedstawiam wam poniżej wraz z wymową fonetyczną w 6 językach: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański oraz ukraiński.Ponieważ chcieliśmy by było łatwo i czytelnie, aby mogli otwierać pliki jpg. na smartfonach. Całość słownika podzielona została na sekcje tematyczne.  Każdy z językow jest umieszczony również w oddzielnym wpisie, w celu łatwego podglądu bezpośrednio na komputerze.

JĘZYK ANGIELSKI KLIKNIJ TUTAJ
JĘZYK NIEMIECKI KLIKNIJ TUTAJ
JĘZYK FRANCUSKI KLIKNIJ TUTAJ
JĘZYK HISZPAŃSKI KLIKNIJ TUTAJ
JĘZYK WŁOSKI KLIKNIJ TUTAJ
JĘZYK UKRAIŃSKI KLIKNIJ TUTAJ

Zwroty są częścìą słownika kierowcy zawodowego, zawierającego dodatkowo szereg praktycznych porad i informacji niezbednych.w pracy kierowcy.

https://www.facebook.com/commerce/products/2023011101146555/?rt=54&marketplace_referral_story_type=shop_pdp_share_deep_link

Jeśli uważacie ten wpis za przydatny, udostępnijcie go znajomym kierowcom, lub zostawcie info w komentarzu. Spokojnej pracy oraz szerokości i przyczepności 😉

Poniżej znajdziecie skompresowane pliki zip. Klikając na wybraną flagę pobierzecie na komputer dowolną paczkę językową. Po pobraniu rozpakujecie ją za pomocą programu WinRAR lub darmowego 7-zip. Paczki językowe do pobrania (każda o rozmiarze około 11 MB).