Ruszamy z konkursem dla kierowców, którzy z zaangażowaniem i odpowiedzialnością wykonują swoją pracę i nie jeżdżą po spożyciu alkoholu. Sponsorem nagrody głównej jest dystrybutor alkomatów i akcesoriów do alkomatów Alkotester.pl

Aby otrzymać taki (opis znajdziecie TUTAJ) wystarczy wykonać poprawnie poniższe zadanie:

  1. Polubić na facebook stronę truckeronroad.com
  2. Polubić na facebook stronę Alkotester.pl
  3. Na facebook pod postem konkursowym na fanpage truckeronroad.com dodać komentarz „nigdy nie jeżdżę po alkoholu„.
  4. Zachęcić znajomych do polubienia swojego komentarza.

kończymy w niedzielę 08.09.2019 o godz. 22:00 i podajemy wyniki. oraz 2 trucker’skie smycze Cystern oraz jedna od Polska (smycz Volvo Iron Mark) powędrują do osoby która poprawnie wykona podpunkty konkursowe oraz otrzyma najwięcej „lajków” pod swoim komentarzem. Tak więc zaproście również swoich znajomych do zabawy!

Kolejne 10 osób wg. kolejności zdobytych polubień swoich komentarzy, również w ramach pocieszenia otrzyma po 5 sztuk smyczy dla siebie oraz swoich znajomych (po 2 sztuki smycze Volvo Trucks Polska (smycz Volvo Iron Mark) , oraz po 3 sztuki smyczy Kierowcy Cystern).

Sponsorami naszych smyczy (zdjęcia poniżej) są DKV Euro Service Polska40ton.net – portal o samochodach ciężarowych i dostawczych  oraz Volvo Trucks Polska.

Wysyłka nagród nastąpi w dniu 09.09 2019. Pamiętajcie aby po ogłoszeniu wyników podesłać swoje adresy do wysyłki na info@truckeronroad.com Po ogłoszeniu wyników będziemy się również kontaktować z osobami które wygrały. Szerokości, przyczepności!

Regulamin konkursu