//Ciała 39 osób znaleziono w kontenerze ciężarówki w Essex

Ciała 39 osób znaleziono w kontenerze ciężarówki w Essex

Ciała 39 osób znaleziono w kontenerze ciężarówki w Waterglade Industrial Park na Eastern Avenue, Grays (). Odkrycia dokonano około godz. 1:40,  23 października.

Kierowca ciężarówki, 25-letni mężczyzna z Irlandii Północnej, został aresztowany pod zarzutem morderstwa.

Policja w Essex poinformowała, że ​​pojazd przybył z Bułgarii i wjechał do Wielkiej Brytanii przez Holyhead w Anglesey w sobotę.

Według wstępnych informacji, ofiary to 38 osób dorosłych oraz nastolatek. Policja poinformowała że identyfikacja zwłok może zająć dłuższy czas.

Aresztowany kierowca ciężarówki w związku z tym incydentem, pozostanie w areszcie policyjnym w celu ustalenia dalszych szczegółów tego makabrycznego zdarzenia.

Po zwiększeniu bezpieczeństwa w Dover i Calais, jest to kolejny szlak przerzutowy oraz łatwiejszy sposób dostania się imigrantów do Wielkiej Brytanii przez Cherbourg lub Roscoff, do Rosslare, a następnie drogą do Dublina.

Źródło: bbc.com Zdjęcie poglądowe: Photo by markkilner on Foter.com / CC BY-NC-SA

Zdjęcia ze zdarzenia na Twitter

Od |2019-10-23T13:47:13+01:00Październik 23rd, 2019|Kategorie:|Tagi: , , , , , , , , , , |0 komentarzy

O Autorze:

Raff
Kierowca zawodowy w transporcie międzynarodowym. Obecnie od kilku lat (cysterny / kontenery spożywcze oraz chemiczne ADR). Doświadczenie zawodowe w transporcie międzynarodowym obejmującym kierunki: PL, CZ, SK, SLO, LT, LV, EST, D, A, H, HR, RO, BG, I, E, F, MC, NL, B, L, UK, IRL, DK, S, N, FIN, RUS, UA.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o