/, Kierowcy cystern, Testy i opinie/Kierowcy cystern. Załadunek w BASF Ludwigshafen. naviLU aplikacja która zaprowadzi prosto na miejsce załadunku.

Kierowcy cystern. Załadunek w BASF Ludwigshafen. naviLU aplikacja która zaprowadzi prosto na miejsce załadunku.

SE z główną siedzibą w jest sercem grupy . Z około 250 zakładami produkcyjnymi, setkami laboratoriów, centrami technicznymi, fabrykami i biurami na obszarze około dziesięciu kilometrów kwadratowych,  jest największym zintegrowanym kompleksem chemicznym na świecie.

Jeśli wybieracie się na załadunek do zakładu BASF w Ludwigshafen, warto zainstalować sobie to przydatne narzędzie na smartfonie.

          

      

Aplikacja naviLU jest dostępna w języku polskim. Po wpisaniu miejsca załadunku (numer w dokumencie załadunku lub wskazany na mapce podczas rejestracji) Nawigacja poprowadzi was dokładnie do miejsca załadunku / rozładunku.

   

Siedziba przedsiębiorstwa BASF znajduje się w Ludwigshafen am Rhein, gdzie działa największy na świecie zintegrowany kompleks chemiczny a produkty przedsiębiorstwa są eksportowane do kilkuset krajów. Portfolio przedsiębiorstwa obejmuje produkty chemiczne, tworzywa sztuczne, chemię budowlaną, produkty dla rolnictwa oraz przemysłu kosmetycznego i spożywczego oraz nieprzetworzoną ropę i gaz ziemny.

Steam cracker II, największy indywidualny zakład w zakładzie BASF w Ludwigshafen, zajmuje powierzchnię około 64 000 metrów kwadratowych, czyli około 13 boisk piłkarskich.

O Autorze:

Rafał Pijanowski
Kierowca zawodowy w transporcie międzynarodowym. Obecnie od kilku lat (cysterny / kontenery spożywcze oraz chemiczne ADR). Doświadczenie zawodowe w transporcie międzynarodowym obejmującym kierunki: PL, CZ, SK, SLO, LT, LV, EST, D, A, H, HR, RO, BG, I, E, F, MC, NL, B, L, UK, IRL, DK, S, N, FIN, RUS, UA.

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najciekawszy wątek komentarza
3 Autorzy komentarzy
K.RTomaszPati Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pati
Gość
Pati

Nawet nie wiedziałam że taka apka funkcjonuje. Dzięki. Duży plus za ten wpis 😉

Tomasz
Gość
Tomasz

Wczoraj właśnie miałem okazję pierwszy raz ładować w Ludwigshafen. Ściągnąłem właśnie tą aplikację o której piszesz zero stresu zaprowadziła pod samo miejsce załadunku.

K.R
Gość
K.R

Korzystam z tej aplikacji już od jakiegoś czasu warto również dodać że uwzględnia ona nawet objazdy i roboty remonty wewnątrz zakładu. Trzeba przyznać że aplikacja daje radę.