Dzięki uprzejmości (Bundesverband Güterkraftverkehr Logistik und Entsorgung) mam dla Was mały oraz do rozdania 10 sztuk mapy z wakacyjnymi zakazami ruchu 2019. Ponieważ mapa nie zmienia się zbyt często zapewne przyda się niejednej osobie przez kolejne kilka lat.

Mapy przesłał mi Pan Martin Bulheller (BGL)


Aby otrzymać mapę… wystarczy polubić na facebook fanpage strony truckeronroad.com a pod wpisem konkursowym umieszczonym na fanpage facebook’owym truckeronroad.com napisać „Poproszę mapę” oraz zachęcić znajomych do polubienia swojego komentarza. 10 osób z największą ilością „lajków” otrzyma mapę z wakacyjnymi zakazami w niemczech 2019 oraz truckerską smycz na klucze do auta od Polska. Konkurs kończymy w niedzielę 28.07.2019 o godz. 20:00, i podajemy wyniki.

Wysyłka map następnego dnia. Szerokości… 🙂


Jeśli ktoś zechce zaopatrzyć się w taką mapkę. Więcej info poniżej:

Mapę można zakupić poprzez stronę Federalnego Stowarzyszenia Logistyki Transportu Samochodowego i Gospodarki Odpadami (BGL).

Mapa jest rozkładana, dwustronna.

Po raz piąty zawiera wyjaśnienia – oprócz tych w języku angielskim i francuskim – również w języku polskim, czeskim i rosyjskim.

Co jeszcze znajdziemy w mapie:

-strefy ekologiczne niemieckich miast

-produkty zwolnione z zakazów

-alternatywne oznaczone drogi którymi można objechać zakazy

-dokładniejsze rzuty mapy z objazdami takich aglomeracji jak, zagłebie, Berlin, Frankfurt nad Menem, Hannover.

Cena przy zakupie mapy BGL-Ausweichstreckenkarte 2019 to 4,93 EUR netto lub 7,20 EUR (w tym VAT i koszty wysyłki) w wysyłce indywidualnej. Przy zamówieniach powyżej 10 kart przyznawane są rabaty ilościowe.

Adres zamówienia : BDF-Infoservice GmbH, PO Box 93 02 60, 60457 Frankfurt nad Menem

Faks: 069-7919-227

E-Mail: bdf-infoservice@bgl-ev.de

strona www:

http://www.bgl-ev.de/web/der_bgl/informationen/confirm_produkt_ der_bdf_infoservice_gmbh_bgl.htm

Regulamin konkursu