Niemcy – Voucher Sanifair, toalety za 0,85 groszy.

//Niemcy – Voucher Sanifair, toalety za 0,85 groszy.

Niemcy – Voucher Sanifair, toalety za 0,85 groszy.

Ostatnio byłem świadkiem pewnej sytuacji w Niemczech. Jeden z kierowców wyrzucał do śmieci dość pokaźny plik ’ów . Po prostu nie wiedział do czego mogą mu się przydać…

Zapewne informacja przyda się „świeżym” kierowcom jak i starszym którzy nie zawsze są tak obyci z techniką.

Skorzystamy z nich przy autostradach na Rasthof’ach, gdzie na tablicy informacyjnej jest logo   serwaysVoucher’y mają wartość 0,50 euro i możemy je wynienić płacąc za prysznic, kawę lub dowolny produkt w sklepie na stacji paliw gdzie pobraliśmy ticket lub na dowolnym parkingu gdzie jest ta usługa.

Możemy kupić np. jakiś produkt płacąc za niego tylko voucher’ami jeśli mamy ich więcej. W porównaniu z innymi krajami Niemieckie Sanifair mają daty ważności 3 lata i możemy je wykorzystać kiedy chcemy gdy uzbiera nam się większa ilość. Termin kuponu może się różnić w zależności od lokalizacji. Możesz dowiedzieć się, jak długo Twój kupon SANIFAIR jest ważny w placówce SANIFAIR na miejscu lub u partnerów.  Należy też pamiętać aby nie zostały zgniecione (kasjer musi zczytać kod kreskowy).

Korzystanie z toalet na tzw. „dzikusach’ często nie należy jak wiemy do najprzyjemniejszych, a większość wygląda jak po eksplozji granatu. Płacąc za toaletę 0,70 euro, wraca do nas 0,50 euro w postaci voucher’a… czyli rzeczywisty koszt wynosi około 0,85 groszy. Płacimy bilonami, kartą kredytową lub zbliżeniowo bezpośrednio przy bramce. Standard Sanifair ma dość wysoki, tak więc zapewne niejeden kierowca potraktuje zwykłego „dzikusa” wyłacznie jako miejsce gdzie w spokoju można ewentualnie coś ugotować  🙂

sanifair voucher

 

Od |2019-04-08T23:12:46+01:00Styczeń 31st, 2016|Kategorie:|Tagi: , , , , , , |15 komentarzy

O Autorze:

Raff
Kierowca zawodowy w transporcie międzynarodowym. Obecnie od kilku lat (cysterny / kontenery spożywcze oraz chemiczne ADR). Doświadczenie zawodowe w transporcie międzynarodowym obejmującym kierunki: PL, CZ, SK, SLO, LT, LV, EST, D, A, H, HR, RO, BG, I, E, F, MC, NL, B, L, UK, IRL, DK, S, N, FIN, RUS, UA.

15
Dodaj komentarz

avatar
8 Wątki komentarzy
7 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najciekawszy wątek komentarza
5 Autorzy komentarzy
RaffJacekRafflukschranzRafał Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Darek
Gość
Darek

Ja zawsze korzystam. Tak jak piszesz na dzikusach to sobie można coś ugotować. Z ogólnych toalet nie korzystam bo syf niemiłosierny.

Łysy
Gość
Łysy

Toalety toaletami ale jak nie widzę logo Sanifair to nie staję robię w pampersa 😀

Stanisław
Gość
Stanisław

No to fakt ja już nie pamiętam kiedy ostatnio stałem na dzikusie. Trzeba być zdesperowanym albo musi mocno przycisnąć 🙂

jerzy
Gość
jerzy

od kiedy to 50 centów rowna się 85 groszy? naucz się liczyć !!

Marlla
Gość
Marlla

Ile musze ich miec , by dostać kawę ?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

One maja datę ważności 3 lata

Anonimowo
Gość
Anonimowo

wielkie dzięki za info właśnie szukałem potwierdzenia ile są też ważne.Niestety taka jest prawda,że na większości stacji możesz użyć tylko jeden bon jako taka niby zniżka.Teraz rozumiem ,że to czysta złośliwość wobec obcokrajowców.

lukschranz
Gość

Często próbuje płacić voucherami za prysznic , a nie chcą ich brać ,tylko gotówką . Dlaczego ? . Oczywiście mowa o toaletach sanifair.