Kolejna przydatna aplikacja na naszych smartfonach, tym razem dla kierowców przemierzających Szwedzkie drogi. Sprawdza się doskonale gdy poszukujemy dobrego miejsca na pauzę lub stacji paliw z prysznicem. Pobrać ją na smartfona można zarówno na Androida jak i IOS.

Sieć Rasta.se oferuje nam dobre miejsca parkingowe, stacje paliw, zaplecze dla kierowców tj. prysznic, pokój hotelowy i dobre jedzenie. W ofercie są również strzeżone dla samochodów ciężarowych w Ödeshög, Tanum, Hallandsåsen, Ulricehamn, Värmland, Grums i Håby.

Karta klubowa
Jeśli jesteś zawodowym kierowcą, wystarczy okazać prawo jazdy w jednym z punktów usługowych Rasta, aby otrzymać fioletową kartę Rasta Club. Pokazując kartę w restauracji podczas płacenia, mamy jako zawodowi możliwość otrzymania 20% zniżki w restauracji oraz przy rezerwacji pokoju hotelowego.

Lokalizacje parkingów Rasta na mapie sprawdzicie klikając w ten link: https://www.rasta.se/

W ofercie znajduje się również karta VIP dla kierowców autobusów i właścicieli autobusów. Aplikacja Rasta daje wszystkim kierowcom autobusów i liderom wycieczek VIP rabaty w postaci 10% bezpośredniej zniżki na zakupy.

Karta jest prywatna i dzięki niej  otrzymamy również inne dodatkowe zniżki i oferty osobiste. Formularz zgłoszeniowy pobierzemy poniżej lub odbierzemy w jednym z punktów usługowych Rasta.

Formularz zgłoszeniowy Karta VIP (PDF)

Formularz można przekazać w jednym z punków Rasta lub można go wysłać / przefaksować na adres:

Rasta Sverige AB
Box 9092
400 92 Göteborg
Faks: 031-725 95 50

Foto:rasta.se

Podziękowania za pomoc dla Sebastiana   Seba – Polski kierowca w Szwecji

Sebastian na instagram: seba_truckdriver