dodała 26 nowych lokalizacji parkingowych na terenie Niemiec, w których można zarezerwować miejsce. Lokalizacje obejmują 22 zabezpieczone i zweryfikowane przy magazynach oraz 4 Autohoven. To działanie, we współpracy z , w dalszym ciągu powiększa rozwijającą się sieć firmy. Aktualnie przewyższają Hiszpanię pod względem lokalizacji parkingowych firmy dla samochodów ciężarowych, a tym samym plasują się na pierwszym miejscu w tej kategorii.
Teren każdego magazynu jest odgrodzony, a 18 kamer CCTV jeszcze bardziej wzmacnia bezpieczeństwo. We wszystkich lokalizacjach znajduje się przynajmniej toaleta z 8 natryskami. Wszystkie magazyny poza jednym są otwarte 24 godziny przez 7 dni w tygodniu, w tym w weekendy. Chociaż nowo dodane , które można rezerwować, są publicznie dostępne i stąd uważane są za lokalizacje niegwarantujące bezpieczeństwa, miejsca parkingowe i udogodnienia na ich terenie są na bardzo wysokim poziomie zgodnie z ostrymi standardami Autohof.

„Te wszystkie nowe lokalizacje będą stanowić wielką korzyść dla kierowców samochodów ciężarowych oraz dyspozytorów działających na terenie Niemiec oraz dla tych kierowców ciężarówek, którzy przejeżdżają przez kraj. Zawsze szukamy możliwości rozwoju naszej sieci rezerwacji, by czuli się bezpieczniej i cieszyli się większym komfortem. Współpracując z Park-your-truck, możemy udostępniać jeszcze więcej bezpiecznych lokalizacji” – powiedział Niels de Zwaan, Dyrektor zarządzający Truck Parking Europe.

Nowe lokalizacje z parkingami dla samochodów ciężarowych w Niemczech umacniają pozycję firmy Truck Parking Europe jako największej sieci z parkingami w Europie, które można rezerwować. Wszystkie takie lokalizacje można odnaleźć, korzystając z aplikacji na urządzenia z systemem iOS lub Android lub odwiedzając stronę: app.truckparkingeurope.com.

Informacje o Truck Parking Europe

Celem Truck Parking Europe jest zapewnienie kierowcom ciężarówek bezpiecznego miejsca do odpoczynku oraz zapewnienie bezpieczeństwa przewożonemu przez nich ładunkowi. Aplikacja Truck Parking Europe zawiera informacje na temat 34 000 parkingów, zajazdów i miejsc postojowych dla ciężarówek na terenie Europy. Jest to również scentralizowana platforma umożliwiająca dokonywanie rezerwacji, która łączy ze sobą operatorów parkingów i zajezdni z dyspozytorami oraz kierowcami ciężarówek. Aplikacja pomaga w ograniczeniu czasu spędzonego na wyszukanie parkingu i zmniejsza prawdopodobieństwo kradzieży ładunku, a także zwiększa liczbę dostępnych miejsc parkingowych. Truck Parking Europe działa we współpracy ze swoimi udziałowcami: Volkswagen Financial Services AG oraz PTV Group.