//5 zasad na drogach, o których zapominamy – Lista Kickstera

5 zasad na drogach, o których zapominamy – Lista Kickstera

Tym razem postanowił przybliżyć nam kilka zasad panujących na drogach. Według mnie ten materiał lepiej trafi do większej części naszego społeczeństwa niż niejedna kampania społeczna w mediach.
Jazda na suwak, jazda lewym, wyprzedzanie na przejściu itd. Jak powinniśmy, a jak nie powinniśmy jeździć? O tym wszystkim w odcinku. Będzie śmiesznie, nieco chamsko i przełożone na łopatologię dla ciężko myślących… a co najważniesze zrozumiałe dla tych co uprawnienia na prawo jazdy znaleźli w chips’ach.

O Autorze:

Raff
Kierowca zawodowy w transporcie międzynarodowym. Obecnie od kilku lat (cysterny / kontenery spożywcze oraz chemiczne ADR). Doświadczenie zawodowe w transporcie międzynarodowym obejmującym kierunki: PL, CZ, SK, SLO, LT, LV, EST, D, A, H, HR, RO, BG, I, E, F, MC, NL, B, L, UK, IRL, DK, S, N, FIN, RUS, UA.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
Filip Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Filip
Gość
Filip

Tym filmem kickster rozwalił system. Tak jak jest napisane pod filmem Wydaje mi się że tego typu produkcja doskonale trafi do większej części społeczeństwa skuteczniej niż niejedna kampania medialna. Póki co życzę wam spokojnych wjazdów i powrotów Bożonarodzeniowych.