//MOST W OSTROWIE – ZAMKNIĘTY!!! Utrudnienia z dojazdem do Zakładów Azotowych w Tarnowie

MOST W OSTROWIE – ZAMKNIĘTY!!! Utrudnienia z dojazdem do Zakładów Azotowych w Tarnowie

Od godziny 11.15 dzisiaj przeprawa przez rzekę Dunajec w Ostrowie będzie niemożliwa dla wszystkich uczestników ruchu. Zakaz ruchu dotyczy także pieszych.

Decyzja jaka została podjęta dotyczy generalnego remontu mostu, a co za tym idzie jego całkowitego wyłączenia z ruchu.

Od dzisiaj jak i piesi będą musieli korzystać z alternatywnych dróg. Policjanci tarnowskiej komendy będą informować kierowców o zamknięciu tego mostu od strony Tarnowa na rondzie ul. Chemicznej oraz skrzyżowaniu ulicy Dunajcowej z drogą wojewódzka 973.

Po drugiej stronie mostu w rejonie ronda ze zjazdu z autostrady, na skrzyżowaniu przy stacji Orlen oraz bezpośrednio przed mostem w Ostrowie.

Alternatywnymi drogami objazdowymi pozostają mosty w ciągu autostrady do węzła -Centrum, starą „czwórką” czyli drogą krajową DK94 i mostem w Zgłobicach oraz most nad rzeką Dunajec w Biskupicach Radłowskich w ciągu drogi wojewódzkiej 975.

Źródło: tarnow.policja.gov.pl

W 2011r. mogliśmy już przeczytać informację o stanie technicznym tej przeprawy, link poniżej:

Tarnów – Ostrów: most na Dunajcu może się rozsypać


O Autorze:

Rafał Pijanowski
Kierowca zawodowy w transporcie międzynarodowym. Obecnie od kilku lat (cysterny / kontenery spożywcze oraz chemiczne ADR). Doświadczenie zawodowe w transporcie międzynarodowym obejmującym kierunki: PL, CZ, SK, SLO, LT, LV, EST, D, A, H, HR, RO, BG, I, E, F, MC, NL, B, L, UK, IRL, DK, S, N, FIN, RUS, UA.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o