Publikacja na zamówienie.


Nasze priorytety to: szybkość, łatwość i elastyczność. to polska firma i wiodący dystrybutor bezprzewodowego internetu, zajmująca się sprzedażą kart internetowych działających za granicą.

Dzięki nam mogą Państwo swobodnie podróżować i korzystać z internetu już od początku swojej wyprawy. Dodatkowe atuty naszych kart: łatwość zamówienia internetowego, szybka dostawa.

Żadnego poszukiwania, rejestrowania i aktywowania kart. Wszystkie czynności wykonywane są przez naszą firmę przed wyjazdem.
Najważniejsza jest Twoja podróż! Każda Karta SIMFLY 4G+ jest sprzedawana i aktywowana na terenie Polski, co daje radość z dostępu do internetu już od początku podróży.

SIMFLY 4G+ to bezproblemowe i nieprzerwane korzystanie z  twoich aplikacji, oglądanie  filmów, obustronny swobodny i szybki transfer danych. Bądź ciągle online!

Jesteśmy idealnym partnerem dla osób będących w ciągłej podróży, dla których jest elementem codziennej pracy i odpoczynku. Niezależność i swoboda działania w każdym zakątku świata!

Bycie na czasie – online jest trendy! Dzięki kartom SIMFLY 4G+ klienci mogą cieszyć się szybkim internetem w 170 państwach na świecie!

Sprawdź dostępne kraje na www.simglob.com i zamów kartę!