/, Strona Główna, Testy i opinie/Truck Parking in Europe – Najlepsze aplikacje z parkingami na android. TOP 3

Truck Parking in Europe – Najlepsze aplikacje z parkingami na android. TOP 3

Ostatnio testowałem wiele aplikacji z parkingami w europie na smartofnie z systemem android.

Poniżej przedstawiam trzy najlepsze aplikacje które śmiało mogę polecić. Każda jest warta uwagi ze względu na swoje atuty i posiadane opcjonalnie opcje.

Truck Parking Europe    Jest największą darmową, europejską platformą oferującą różne możliwości parkowania dla samochodów ciężarowych. Stale rosnąca i oparta na społecznościowej aktywności baza danych parkingów zawiera zarówno oficjalnie wyznaczone dla samochodów ciężarowych i przy autostradach, zajazdy autostradowe (tzw. autohofy), jak i dodatkowo odpowiednie miejsca parkingowe znajdujące się np. na terenach przemysłowych. Baza ta jest stale aktualizowana i oceniana przez użytkowników na terenie całej Europy.

TransParking – Truck Parking    Aplikacja, która w kilka sekund pokazuje najbliższe parkingi dla samochodów ciężarowych. Wyświetla wolne miejsca na parkingach dla ciężarówek i pozwala użytkownikom na zgłaszanie ich zajętości. Możemy zaplanować trasę znajdując parkingi dla „tirów” na trasie lub w danej odległości od wybranego miejsca. W aplikacji mamy dostęp do parkingów w Europie wraz z opisem dostępnych udogodnień (jak prysznic, toaleta, wifi) i zabezpieczeń (ochrona, kamery).

Społeczność TransParking na bieżąco buduje bazę aplikacji dodając nowe, komentując i oceniając parkingi TIR. Za każdą akcję użytkownicy otrzymują punkty i rywalizują w rankingu kierowców. Dużym plusem aplikacji jest duża liczba korzystających z niej Polskich kierowców.

TRANSPark truck parking areas   Aplikacja pomaga łatwo znaleźć i dodać bezpieczne i wygodne parkingi w ponad 40+ krajach na całym świecie. Została stworzona w celu zapobiegania kradzieżom paliwa, ładunków informując o stanie bezpieczeństwa poszczególnych parkingów, a także o liście dostępnych udogodnień,  poprawiając nasz komfort jazdy.

Klikając w poszczególne logo zostaniecie przeniesieni do sklepu

Szerokości i udanej pauzy 🙂

Zapraszam również na stronę gdzie zamieszczam ciekawe parkingi (w formie pinezek-współrzędnych) na których miałem okazję pauzować.  Szerokości…

http://truckeronroad.com/parkingi/

O Autorze:

Rafał Pijanowski
Kierowca zawodowy w transporcie międzynarodowym. Obecnie od kilku lat (cysterny / kontenery spożywcze oraz chemiczne ADR). Doświadczenie zawodowe w transporcie międzynarodowym obejmującym kierunki: PL, CZ, SK, SLO, LT, LV, EST, D, A, H, HR, RO, BG, I, E, F, MC, NL, B, L, UK, IRL, DK, S, N, FIN, RUS, UA.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najciekawszy wątek komentarza
0 Autorzy komentarzy
Witass Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Witass
Gość
Witass

Skorzystałem swojego czasu z parkingu koło Brna i Łotwa…dobre parkingi. Thx