/, Kierowcy cystern, Prasa, Strona Główna/Uwaga kierowcy cystern: Od 21 września wysokie MANDATY

Uwaga kierowcy cystern: Od 21 września wysokie MANDATY

21  września… Dzień Krajowej Administracji Skarbowej, dzień św. Mateusza, patrona celników, w tym dniu zresztą obecnie przypada Dzień Służby Celnej. Poza tym tego dnia mamy Międzynarodowy Dzień Pokoju, Światowy Dzień Choroby Alzheimera, Światowy Dzień Orderu Uśmiechu, Międzynarodowy Dzień Modlitwy o Pokój.

Od tego dnia również cystern muszą się mieć na baczności, za wszelkie nieprawidłowości związane z oraz będą nakładane na kierowców oraz przewoźników. A nie są to małe kwoty…

Będzie to skutkowało nałożeniem grzywny na kierującego i przewoźnika. Kara dla przewoźnika ma wynieść 10 tys. złotych a dla kierowcy od 5 do 7,5 tys. 


Zobacz również:


O Autorze:

Raff
Kierowca zawodowy w transporcie międzynarodowym. Obecnie od kilku lat (cysterny / kontenery spożywcze oraz chemiczne ADR). Doświadczenie zawodowe w transporcie międzynarodowym obejmującym kierunki: PL, CZ, SK, SLO, LT, LV, EST, D, A, H, HR, RO, BG, I, E, F, MC, NL, B, L, UK, IRL, DK, S, N, FIN, RUS, UA.

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najciekawszy wątek komentarza
0 Autorzy komentarzy
Transowy misioWrocek Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wrocek
Gość
Wrocek

No to teraz albo się musimy trzymać za kieszeń albo pilnować spedytorów bo jak cię pier****ą to przez ich błąd zapłaci i firma i kierowca.

Transowy misio
Gość
Transowy misio

Wcześniej zauważyłem że zdążyłeś skasować komentarz jakiegoś pajaca.
Przed chwilą pytałem się celników i jest to właśnie prawda, od 21 września skończy się pouczanie a zacznie się wystawianie wysokich mandatów. Pytałem się Służby Celnej na przejściu w Słubicach dzisiaj rano.