/, Strona Główna/Dawid Andres znowu w trasie. Tym razem wyrusza w podróż ciężarówką po Indonezji!

Dawid Andres znowu w trasie. Tym razem wyrusza w podróż ciężarówką po Indonezji!

(„Ciężarówką przez Stany”, „Ciężarówką przez Wietnam”) wyrusza odkrywać Indonezję! Niesamowite widoki, rajskie plaże i ekstremalne drogi czekają na was w nowym programie „”. Premiera we wtorek 20 sierpnia o 21:00 w Polska.

Kolejnym kierunkiem podróży najbardziej znanego ciężarówki jest Indonezja. Przemierzając kraj od Dżakarty po Bali, Dawid Andres pozna tamtejsze zwyczaje i tradycje. Wystawi też na próbę swoją cierpliwość. Jak zniesie niepisane zasady ruchu drogowego, wszechpanujący zgiełk i wielogodzinne korki?

Ciężarówką przez Indonezję

W nowym programie Dawid będzie poruszał się nie tylko ciężarówką. Zachodnią Jawę przemierzy lokalnym pociągiem, a na Bali dopłynie promem. Czeka go także wiele niespodzianek – zwiedzi czynne wulkany, przekona się, jak smakują serce i krew kobry, a także spróbuje swoich sił w medytacji oraz surfingu. Gdzie jeszcze zaprowadzi go ciekawość, otwartość i poczucie humoru?

PREMIERA PROGRAMU W DISCOVERY CHANNEL 20 SIERPNIA O 21:00. Powtórki: środy 22:00, soboty 23:00, niedziele 11:00, 18:00.

Źródło: Discovery Channel Polska   Foto: discoverychannel.pl

O Autorze:

Rafał Pijanowski
Kierowca zawodowy w transporcie międzynarodowym. Obecnie od kilku lat (cysterny / kontenery spożywcze oraz chemiczne ADR). Doświadczenie zawodowe w transporcie międzynarodowym obejmującym kierunki: PL, CZ, SK, SLO, LT, LV, EST, D, A, H, HR, RO, BG, I, E, F, MC, NL, B, L, UK, IRL, DK, S, N, FIN, RUS, UA.

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najciekawszy wątek komentarza
2 Autorzy komentarzy
GrzesiekTomek Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tomek
Gość
Tomek

Ale mam ubaw. Każdy wie że to jest program rozrywkowy… więcej rozrywki i relaksu mniej prawdy, przecież to jest oczywiste. A na Facebooku na grupie kierowcy zawodowi chłopaki mają taką spinkę że szok 🙂

Grzesiek
Gość
Grzesiek

Program w sam raz do piwa i chipsów dla kierowców zawodowych. Przyjemnie się ogląda, ot tyle…