/, Strona Główna/Toll Collect. Rozpoczęto demontaż rzadko używanych terminali opłat drogowych.

Toll Collect. Rozpoczęto demontaż rzadko używanych terminali opłat drogowych.

Do marca 2020 Toll Collect zmniejszy liczbę terminali opłat drogowych z 1100 do niecałych 500 urządzeń. Demontaż już się rozpoczął.

Powodem jest wyraźny spadek wykorzystania terminali w ostatnich miesiącach. Wielu klientów dokonuje obecnie opłat drogowych za pośrednictwem aplikacji lub komputera.

Federalny Urząd Transportu Towarowego wydał zgodę na demontaż terminali, w których dokonywanych jest mniej niż pięć operacji dziennie. W przyszłości urządzenia te pozostaną przede wszystkim za granicą, w pobliżu niemieckiej granicy.

Przeznaczone do demontażu urządzenia zostały oznakowane naklejkami informującymi o planowanym usunięciu. Również wyszukiwarka punktów poboru opłat drogowych na stronie www.toll-collect.de pokazuje, które urządzenia zostaną zdemontowane. Ponadto podany jest również termin demontażu (tydzień).

Źródło: toll-collect.de

O Autorze:

Raff
Kierowca zawodowy w transporcie międzynarodowym. Obecnie od kilku lat (cysterny / kontenery spożywcze oraz chemiczne ADR). Doświadczenie zawodowe w transporcie międzynarodowym obejmującym kierunki: PL, CZ, SK, SLO, LT, LV, EST, D, A, H, HR, RO, BG, I, E, F, MC, NL, B, L, UK, IRL, DK, S, N, FIN, RUS, UA.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o