/, Strona Główna/Urządzenie DKV BOX EUROPE dopuszczone w Niemczech. Box od DKV dla EETS działa już w Belgii. W Austrii trwają testy produkcyjne.

Urządzenie DKV BOX EUROPE dopuszczone w Niemczech. Box od DKV dla EETS działa już w Belgii. W Austrii trwają testy produkcyjne.

Urządzenie  EUROPE, dzięki któremu w przyszłości możliwe będzie rozliczanie wszystkich opłat drogowych w Europie, zostało właśnie dopuszczone do użytku w Niemczech. Obecnie jest w trakcie uzyskiwania formalnej zgody Federalnego Urzędu ds. Transportu Towarów (BAG).

„Bardzo się cieszymy, że nasze rozwiązanie kompatybilne z systemem zostało dopuszczone, dzięki temu działamy zgodnie z planem” – mówi Jürgen Steinmeyer, dyrektor ds. opłat drogowych w firmie Euro Service. „Szczególne podziękowania należą się naszym klientom, którzy w fazie testowej wspierali nas swoim zaangażowaniem”.

Wszystkie etapy testowania nowego  i procesów z nim związanych: od instalacji i uruchomienia u przewoźnika, aż po prawidłowe przekazywanie danych i rozliczanie, zakończyły się pomyślnie.

W grudniu 2018 r. wydano zgodę na użytkowanie boxa EETS od DKV na belgijskich autostradach i drogach krajowych. Natomiast jeśli chodzi o austriacki system poboru opłat drogowych, DKV BOX EUROPE znajduje się obecnie w fazie testów produkcyjnych.


Od |2019-03-15T23:10:11+02:00Marzec 15th, 2019|Kategorie:|Tagi: , , , , , , , , , |0 komentarzy

O Autorze:

Rafał Pijanowski
Kierowca zawodowy w transporcie międzynarodowym. Obecnie od kilku lat (cysterny / kontenery spożywcze oraz chemiczne ADR). Doświadczenie zawodowe w transporcie międzynarodowym obejmującym kierunki: PL, CZ, SK, SLO, LT, LV, EST, D, A, H, HR, RO, BG, I, E, F, MC, NL, B, L, UK, IRL, DK, S, N, FIN, RUS, UA.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o