/, Strona Główna/Niemcy. Salzbachtalbrücke A66 zakaz wjazdu dla ciężarowych na most oraz 500 euro kary i 2 miesięczny zakaz jazdy po niemczech.

Niemcy. Salzbachtalbrücke A66 zakaz wjazdu dla ciężarowych na most oraz 500 euro kary i 2 miesięczny zakaz jazdy po niemczech.

W piątek policja ustawiła dwa fotoradary  na moście (A66)

Ma to na celu kontrolę zakazu wjazdu pojazdów ciężarowych powyżej 7,5 tony. Systemy radarowe są umieszczone w kierunku podróży do Frankfurtu nad Menem i przy wjeździe Wiesbaden-Biebrich.

Od poniedziałku (01.07.2019) jazda na Salzbachtalbrücke  ciężarówkami w kierunku Frankfurtu zostanie ukarana grzywną w wysokości 500 €, a także zakazem jazdy na terenie niemiec na dwa miesiące.

Skąd zakaz? Ze względu na nieprawidłowo zamontowane elementy montażowe na słupie od 22 stycznia 2019 r. nie wszystkie pasy są przejezdne, dlatego postanowiono ekzekwować zakaz bardziej surowymi karami, ponieważ wielu kierowców nie stosowało się do ograniczeń tonażowych.

Most leży między skrzyżowaniami Wiesbaden-Biebrich i Wiesbaden-Mainzer Straße . Przecina dolinę Mühltal, która przepływa przez Salzbach, i prowadzi pod Mainzer Straße i szlakami prawego brzegu Renu i linii kolejowej Taunus .

Źródło: www.ffh.de

O Autorze:

Rafał Pijanowski
Kierowca zawodowy w transporcie międzynarodowym. Obecnie od kilku lat (cysterny / kontenery spożywcze oraz chemiczne ADR). Doświadczenie zawodowe w transporcie międzynarodowym obejmującym kierunki: PL, CZ, SK, SLO, LT, LV, EST, D, A, H, HR, RO, BG, I, E, F, MC, NL, B, L, UK, IRL, DK, S, N, FIN, RUS, UA.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
Kierowca Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kierowca
Gość
Kierowca

W kierunku Mainz można?