/, Strona Główna, W trasie/Niemcy. Salzbachtalbrücke A66 zakaz wjazdu dla ciężarowych na most oraz 500 euro kary i 2 miesięczny zakaz jazdy po niemczech.

Niemcy. Salzbachtalbrücke A66 zakaz wjazdu dla ciężarowych na most oraz 500 euro kary i 2 miesięczny zakaz jazdy po niemczech.

W piątek policja ustawiła dwa fotoradary  na moście (A66)

Ma to na celu kontrolę zakazu wjazdu pojazdów ciężarowych powyżej 7,5 tony. Systemy radarowe są umieszczone w kierunku podróży do Frankfurtu nad Menem i przy wjeździe Wiesbaden-Biebrich.

Od poniedziałku (01.07.2019) jazda na Salzbachtalbrücke  ciężarówkami w kierunku Frankfurtu zostanie ukarana grzywną w wysokości 500 €, a także zakazem jazdy na terenie niemiec na dwa miesiące.

Skąd zakaz? Ze względu na nieprawidłowo zamontowane elementy montażowe na słupie od 22 stycznia 2019 r. nie wszystkie pasy są przejezdne, dlatego postanowiono ekzekwować zakaz bardziej surowymi karami, ponieważ wielu kierowców nie stosowało się do ograniczeń tonażowych.

Most leży między skrzyżowaniami Wiesbaden-Biebrich i Wiesbaden-Mainzer Straße . Przecina dolinę Mühltal, która przepływa przez Salzbach, i prowadzi pod Mainzer Straße i szlakami prawego brzegu Renu i linii kolejowej Taunus .

Źródło: www.ffh.de

O Autorze:

Raff
Kierowca zawodowy w transporcie międzynarodowym. Obecnie od kilku lat (cysterny / kontenery spożywcze oraz chemiczne ADR). Doświadczenie zawodowe w transporcie międzynarodowym obejmującym kierunki: PL, CZ, SK, SLO, LT, LV, EST, D, A, H, HR, RO, BG, I, E, F, MC, NL, B, L, UK, IRL, DK, S, N, FIN, RUS, UA.

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
2 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najciekawszy wątek komentarza
3 Autorzy komentarzy
MariuszDarekKierowca Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kierowca
Gość
Kierowca

W kierunku Mainz można?

Mariusz
Gość
Mariusz

Podobno 11.11 znieśli zakaz tylko nie wiem czy w obie strony

Darek
Gość
Darek

Cześć czy wiesz coś więcej o odwołaniu tego zakazu

Mariusz
Gość
Mariusz

Jechałem pod koniec Listopada i znaków zakazu w stronę Frankfurtu nie było ale nie pojechałem tamtędy z ostrożności:)
Podobno w stronę Frankfurtu można

https://merkurist.de/wiesbaden/bauarbeiten-a66-salzbachtalbruecke-wird-wieder-dreispurig_QuB