/, Prasa, Strona Główna/Michał Nowotyński twórca kanału YouTube „Polskie Drogi” w wywiadzie dla audycji Bezpieczny Weekend (Polskie Radio – Jedynka)

Michał Nowotyński twórca kanału YouTube „Polskie Drogi” w wywiadzie dla audycji Bezpieczny Weekend (Polskie Radio – Jedynka)

Program z telefonicznym udziałem słuchaczy oraz gości w studiu którego często słucham i polecam innym kierowcom, tak jak inną ciekawą audycję „Jedynka w drodze„. Aktualności i z rynku motoryzacyjnego. Sprawy zgłaszane w ciągu tygodnia przez kierowców. Gospodarzami programu są Mariusz Gzyl i Jarosław Kawecki.

W ostatnim programie gościem był twórca i autor kanału „Polskie Drogi” YouTube Michał Nowotyński.

Kanałów o  tematyce wypadków i niebezpiecznych sytuacji drogowych jest wiele, ale „” wyróżnia się tym, że materiał jest starannie wyselekcjonowany i zmontowany.

Poza tym to Polskie Drogi były prekursorem i jednym z pierwszych kanałów w tej tematyce na Polskim YouTube.  Oglądając prezentowane materiały możemy zaobserwować  jakie są mechanizmy powstawania wypadków i jakie skutki może nieść ze sobą tak powszechne na naszych drogach: brawura, bezmyślność, arogancja, nieodpowiedzialność, a także przecenianie własnych umiejętności i wreszcie – egoizm drogowy. A to wszystko dzięki użytkownikom jeżdżącym coraz chętniej z rejestratorami, ku przestrodze…

O Autorze:

Rafał
Kierowca zawodowy w transporcie międzynarodowym. Obecnie od kilku lat (cysterny / kontenery spożywcze oraz chemiczne ADR). Doświadczenie zawodowe w transporcie międzynarodowym obejmującym kierunki: PL, CZ, SK, SLO, LT, LV, EST, D, A, H, HR, RO, BG, I, E, F, MC, NL, B, L, UK, IRL, DK, S, N, FIN, RUS, UA.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najciekawszy wątek komentarza
0 Autorzy komentarzy
Daro Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Daro
Gość
Daro

Polskie Drogi to prawdziwa seria z misją wśród płytkiego bagna zalewającego serwis YouTube.