Gadżet w ciężarówce. Mosquito killer.

/, Strona Główna, Testy i opinie/Gadżet w ciężarówce. Mosquito killer.

Gadżet w ciężarówce. Mosquito killer.

Mosquito killer. Skuteczny sposób na komary w samochodzie.

Wprawdzie sezon letni już się kończy, ale w południowych krajach komary  jeszcze dokuczają. Oczekując na rozładunek w okolicach Ravenny we Włoszech, postanowiłem poszukać jakiegoś środka przeciw komarom do auta (wokół tereny połowowe na utworzonych kanałach).

Natrafiłem na takie oto urządzenie, przypominające transmiter FM. Kupione na pobliskiej stacji paliw… to i cena mocno zawyżona: urządzenie w cenie 7,50 euro, wkłady 10 szt za 3,80 euro. W kraju na pewno będzie można dostać w niższej cenie.  Zasilane na 12/24 V z podgrzewaną płytką na którą kładziemy wkład zapachowy (wg. producenta starcza na 12 h) Ja kupiłem akurat wkłady Raid bo tylko te były akurat dostępne. Przetestowane nocą przy otwartych oknach…i rzeczywiście działa, można spokojnie przespać noc. Nie wiem jaki byłby efekt przy zamkniętych oknach ale rano nie było żadnego problemu z bolącą głową czy innymi dolegliwościami.

Od |2017-12-13T14:44:49+02:00Wrzesień 20th, 2015|Kategorie:|Tagi: , , , , , , , |0 komentarzy

O Autorze:

Rafał
Kierowca zawodowy w transporcie międzynarodowym. Obecnie od kilku lat (cysterny / kontenery spożywcze oraz chemiczne ADR). Doświadczenie zawodowe w transporcie międzynarodowym obejmującym kierunki: PL, CZ, SK, SLO, LT, LV, EST, D, A, H, HR, RO, BG, I, E, F, MC, NL, B, L, UK, IRL, DK, S, N, FIN, RUS, UA.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o